Školení

Školení

Školení neinvazivních nití Thesera

Zpět na celý kalendář » Datum konání: 14.11.2021

Představujeme vám unikátní ošetření neinvazivní metodou liftingové nitě, které se zapracují až do podkoží bez jehel.Tak jak Microspear - tekuté jehly tak teď máte možnost mít v saloně tekuté liftingové nitě. Na toto ošetření je potřeba školení.

Existuje řada technik omlazení obličeje s různými úrovněmi korekce změn souvisejících s věkem. Radikální korekce estetických potíží je možná pomocí plastické chirurgie nebo zvedání niti PDO. Ale nyní mají invazivní postupy relevantního konkurenta - zvedání na základě tavení (rozpouštění) nití.
Bezjehlový roztok TDN proniká paracelulární cestou do dermálních vrstev a vyplňuje celou oblast pod kůží. Nitové vlákno ve formě kapaliny se nanáší na povrch epidermis. Složky jsou zapouzdřeny v transportních nanočásticích, které se pohybují do spodních vrstev pokožky bez ohledu na vnější podmínky: teplota, úroveň pH a další faktory.

Školení salonní péče korejské kosmetiky Thesera  a s produkty pro domácí péči 

Akademy of Femme EXKLUZIVNĚ V ČR!

Jsme dlouholeté profesionálky a majitelky kosmetických salonu v ČR a v Rakousku, které zarytě bojují za kvalitu služeb a produktů. Svým odhodláním a šarmem jsme dokázaly jako první vybojovat výhradní zastoupení pro náš trh pro proceduru BB glow. V roce 2020 také pro Miracletox a Mimi Luzon. Věříme, že silný produkt, dokonalé zaškolení, férové a lidské jednání s klientkami a kosmetickými salony nás dělá úspěšnýmy a jedinečnýmy. Pracujeme s Vášní, protože i po letech nám to přináší uspokojení. Jdeme pořád vpřed, učíme se od nejlepších a máme radost, že se o zkušenosti můžeme s Vámi podělit. Krása, spokojenost a zdraví našich klientů je naše nejcennější doporučení a dlouholetá úspěšná spolupráce ze salony naše nejkvalitnější vizitka.

Proto, kdo hledá pro svůj salon něco jedinečného nabízíme vám ve spolupráci s Miracle Tox a Customer Service Excelance Academy 1 denní seminář.

Vzhledem k tomu, že situace se u nás ale i ve světě změnila, vytvořili jsme jedinečný koncept prezentace a školení, který Vám pomůže zajistit lepší budoucnost Vašeho podnikání.

Program semináře:

A: 1 hodina – představení unikátního produktu: Tekuté jehly / Miracle Tox

B: 1 hodina praktická ukázka práce s produkty – pro kosmetické salony ale i domácí péči

C: 2 hodiny - Interaktivní seminář, kde jasnými příklady z praxe na základě Vašich požadavků zpracujeme plán zvednuti úrovně zákaznického servisu a prodejních dovedností.

Cíle semináře:

  • Představit Inovativní produkt – bezkonkurenční na trhu od výhradního dovozce, který nabídne Vám výhodu oproti Vaší konkurenci. Jedinečný především ověřenými výsledkami v transformaci pleti daleko za hranicí běžného kosmetického ošetření a mezoterapie. Produktová řada, která má několik možností dle intenzity – péče v salonu a 2 varianty na péči doma.
  • Zajistit práci s klientem, nejen když klient může navštívit salon, ale i v meziobdobí 
    (např. Lockdown, dovolená, hospitalizace)
  • Zajistit kontinuitu péče ale i zisku salonu po celý rok
  • Interaktivní a inovativní seminář – zaměřením se na kvalitu servisu a prodeje produktů, nabídneme praktické rady, jak zvýšit prodej, zabezpečit loajálnost klientům, a ochránit business při situacemi jako je Corona, lockdown atd…

Bude nám ctí přivítat Vás v novém salonu a školícím centru ByFemme, Meiselova ul. v centru Prahy.

Velice nás těší Váš zájem pracovat se salonní značkou Thesera a proto je nutné profesionální školení pro kosmetičky pracující v oboru, na které jste si rezervovala své místo. Seznámení s produkty probíhá v Praze v prostorách naší akademie. Součástí je ukázka ošetření na modelce, seznámení s produkty, jejich složení, účinky a kontraindikace. V ceně je sada Thesera L.

  • Začátek v 10 hod. Model máme domluvený. Nemusíte se o nic starat :-)
  • Adresa: Maiselova 42/19 zvonek č.9 - Praha
  • Kontakt na trenérku: Marcela Beranová - 775 225 120

V případě Vašeho zájmu o rezervaci školení vyplňte následující formulář

Vaše jméno
Název kosmetického studia
Adresa
Telefon
E-mail
Počet osob