Školení

Školení

Školení Miracletox a Cellstory

Zpět na celý kalendář » Datum konání: 13.11.2021

Školení salonní péče korejské kosmetiky Miracletox Profi - Cellstory a s produkty pro domácí péči Miracletox

Akademy of Femme EXKLUZIVNĚ V ČR!

Jsme dlouholeté profesionálky a majitelky kosmetických salonu v ČR a v Rakousku, které zarytě bojují za kvalitu služeb a produktů. Svým odhodláním a šarmem jsme dokázali jako první vybojovat výhradní zastoupení pro náš trh pro proceduru BB glow a v roce 2020 Miracle tox a Mimi Luzon. Věříme, že silný produkt, dokonalé zaškolení, férové a lidské jednání s klientkami a kosmetickými salony nás dělá úspěšnými a jedinečnými. Pracujeme s Vášní,  protože i po letech nám to přináší uspokojení. Jdeme pořád vpřed, učíme se od nejlepších a máme radost, že se o zkušenosti můžeme s Vámi podělit. Krása, spokojenost a zdraví našich klientů je naše nejcennější doporučení a dlouholetá úspěšná spolupráce ze salony naše nejkvalitnější vizitka.

Proto kdo hledá pro svůj salon něco jedinečného nabízíme vám 

ve spolupráci s Miracle Tox a Customer Service Excelance Academy 1 denní seminář.  

Vzhledem k tomu že situace se u nás ale i ve světě změnila, vytvořili jsme jedinečný koncept prezentace a školení, který Vám pomůže zajistit  lepší budoucnost Vašeho podnikání.

Program semináře  :

A: 1 hodina – představení unikátního produktu : Tekuté jehly / Miracle Tox

B: 1 hodina praktická ukázka práce s produkty – pro kosmetické salony ale i domácí péči

C: 2 hodiny - Interaktivní seminář, kde jasnými příklady z praxe na základě Vašich požadavků zpracujeme plán zvednuti úrovně zákaznického servisu a prodejných dovedností.

Cíle semináře:

Představit Inovativní produkt – bezkonkurenční na trhu od výhradního dovozce, který nabídne Vám výhodu oproti Vaší konkurenci

Jedinečný především ověřenými výsledkami v transformaci pleti daleko za hranicí běžného kosmetického ošetření a mezoterapie

Produktová řada která má několik možností dle intenzity  – péče v salonu a 2 varianty na péči doma

 – zajistí práci s klientem nejen když klient může navštívit salon, ale i v meziobdobí / Např. Lockdown, dovolená, hospitalizace / 

zajistit kontinuitu péče ale i  zisku  salonu po celý rok

Interaktivní a inovativní seminář – zaměřením se na kvalitu servisu a prodeje produktů nabídneme praktické rady jak zvýšit prodej, zabezpečit  loajálnosti klientu, a ochránit business při situacích jako je Corona, lockdown atd…

Bude nám ctí přivítat Vás v novém salonu a školícím centru By Femme , Meisolova ul v centru Prahy .

Nyní máte příležitost seznámit se s unikátní kosmetikou a nejnovějším trendem v oblasti péče o pleť.

Jihokorejská kosmetická značka BEAUREN KOREA INC, založená v roce 2014, je společnost specializovaná na výrobu a prodej diferencované špičkové kosmetiky, snaží se vyvíjet vlastní ingredience, které zabraňují stárnutí pleti na základě nekonečných možností biotechnologií. Jako inovativní novinku představila patentovanou technologii Microspear®, která je prezentována ve dvou kosmetických liniích: Miracletox a Cellstory.

BEAUREN COSMETICS

Objevte inteligentní multitasking v oblasti kosmetiky, který vám umožní užívat si peeling, hydrataci i výživu pokožky zároveň.

Síla orientální medicíny

Využíváme Yellow calming komplexu, který obsahuje výtažek z pěti zázračných rostlin - 

Šišáku bajkalského, Orchideje vzpřímené nebo kůry Korkovníku amurského a rebarbory.

Ty minimalizují podráždění pokožky po mikrojehličkování (tzv. Microspear) a zabraňují zčervenání pleti. Ve východní Asii se využívají pro jejich antioxidační, protizánětlivé a antimikrobiální účinky. 

Z bible korejské krásy

Korejská kniha sepsaná královským lékařem Heo Junem (1539-1615) byla poprvé vydána v roce 1613 během vládnutí dynastie Joseon. Její název můžeme přeložit jako „neocenitelnou knihu o lécích z východních zemích.“ Z jejích poznatků a mouder proto čerpáme dodnes.

Spojení vědy s přírodou

Inovativní složka microneedle (která způsobuje mikrojehličkování) je vyrobena z přírodní mořské houby. Aby se zabránilo nechtěným nečistotám, je speciálně čištěna procesem, který se provádí 13x po sobě.

Klíčové složky:

Microspear – pocit mikrojehličkování nejen, že dokonale vypíná pokožku, ale také ji regeneruje. Složka, která nahrazuje

30 000 až 50 000 vpichů neinvazivní. Revoluce v kosmetice.

Velice nás těší Váš zájem pracovat se salonní značkou Cellstory a proto je nutné profesionální školení pro kosmetičky pracující v oboru, na které jste si rezervovala své místo. Seznámení s produkty  probíhá v Praze v prostorách naší akademie. Součástí je ukázka ošetření Cellstory na modelce, seznámenÍ s produkty Cellstory a Miracletox jejich složení účinky a kontraindikace.

Začátek v 10 hod. Model máme domluvený. Nemusíte se o nic starat :-)

Adresa: Maiselova 19, zvonek 11 - Praha Hlavní město

Kontakt na trenérku: Marcela Beranová - 775 225 120


V případě Vašeho zájmu o rezervaci školení vyplňte následující formulář

Vaše jméno
Název kosmetického studia
Adresa
Telefon
E-mail
Počet osob