Školení

Školení

Online školení BB Glow

Zpět na celý kalendář » Datum konání: 11.12.2021

Staňte se profesionálem v ošetření BBGLOW z pohodlí domova.

Jsme dlouholeté profesionálky a majitelky kosmetických salonu v ČR a v Rakousku, které zarytě bojují za kvalitu služeb a produktů. Svým odhodláním a šarmem jsme dokázaly jako první vybojovat výhradní zastoupení pro náš trh pro proceduru BB glow. V roce 2020 také pro Miracletox a Mimi Luzon. Věříme, že silný produkt, dokonalé zaškolení, férové a lidské jednání s klientkami a kosmetickými salony nás dělá úspěšnýmy a jedinečnýmy. Pracujeme s Vášní, protože i po letech nám to přináší uspokojení. Jdeme pořád vpřed, učíme se od nejlepších a máme radost, že se o zkušenosti můžeme s Vámi podělit. Krása, spokojenost a zdraví našich klientů je naše nejcennější doporučení a dlouholetá úspěšná spolupráce ze salony naše nejkvalitnější vizitka.

Aktuálně jsme po letech díky dlouholeté praxi, vylepšili tuto metodu ještě k větší dokonalosti a to absolutně neinvazivní cestou stejně jako naše všechny procedury. A tím se zase dostáváme na první místo v ČR na kosmetickém poli.
BB glow a mezoterapie pouze u nás neinvazivně a to pomocí L.ma LED Face Mask se dostáváme hluboko do třetí vrstvy kůže. Maska s kuredovým světlem s vlnovou délkou 940nm, která nám umožňuje zapracovat aktivní látky hluboko do pokožky bez jehel a dermapera jako jsme doposud byli nuceni. Stejně tak BB séra už nemusíme zapracovávat do pokožky nano jehlou , ale stačí pouze osvítit Led Face Maskou. Pro klientku je tento způsob velice komfortní, bezbolestný a pro kosmetičky je to ošetření, které může provádět celoročně bez obav v létě z pigmentace.
Celý pracovní protokol a práce s L.ma led mask se podrobně dozvíte a naučíte právě na tomto BBglow neinvazivním školení.
Kontakt: Marcela Beranová 775 225 120 

V případě Vašeho zájmu o rezervaci školení vyplňte následující formulář

Vaše jméno
Název kosmetického studia
Adresa
Telefon
E-mail
Počet osob