Školení

Školení

Nová technologie BB Glow bez derma pera

Zpět na celý kalendář » Datum konání: 18.09.2021

Jsme dlouholeté profesionálky a majitelky kosmetických salonu v ČR a v Rakousku, které zarytě bojují za kvalitu služeb a produktů. Svým odhodláním a šarmem jsme dokázaly jako první vybojovat výhradní zastoupení pro náš trh pro proceduru BB glow. V roce 2020 také pro Miracletox a Mimi Luzon. Věříme, že silný produkt, dokonalé zaškolení, férové a lidské jednání s klientkami a kosmetickými salony nás dělá úspěšnýmy a jedinečnýmy. Pracujeme s Vášní, protože i po letech nám to přináší uspokojení. Jdeme pořád vpřed, učíme se od nejlepších a máme radost, že se o zkušenosti můžeme s Vámi podělit. Krása, spokojenost a zdraví našich klientů je naše nejcennější doporučení a dlouholetá úspěšná spolupráce ze salony naše nejkvalitnější vizitka.

Aktuálně jsme po letech díky dlouholeté praxi, vylepšili tuto metodu ještě k větší dokonalosti a to absolutně neinvazivní cestou stejně jako naše všechny procedury. A tím se zase dostáváme na první místo v ČR na kosmetickém poli.
BB glow a mezoterapie pouze u nás neinvazivně a to pomocí L.ma LED Face Mask se dostáváme hluboko do třetí vrstvy kůže. Maska s kuredovým světlem s vlnovou délkou 940nm, která nám umožňuje zapracovat aktivní látky hluboko do pokožky bez jehel a dermapera jako jsme doposud byli nuceni. Stejně tak BB séra už nemusíme zapracovávat do pokožky nano jehlou , ale stačí pouze osvítit Led Face Maskou. Pro klientku je tento způsob velice komfortní, bezbolestný a pro kosmetičky je to ošetření, které může provádět celoročně bez obav v létě z pigmentace.
Celý pracovní protokol a práce s L.ma led mask se podrobně dozvíte a naučíte právě na tomto BBglow neinvazivním školení .

Proto, kdo hledá pro svůj salon něco jedinečného nabízíme vám ve spolupráci s MiracleTox a Customer Service Excelance Academy 1 denní seminář.

Vzhledem k tomu, že situace se u nás ale i ve světě změnila, vytvořili jsme jedinečný koncept prezentace a školení, který Vám pomůže zajistit lepší budoucnost Vašeho podnikání.

Program semináře:

A: 1 hodina – představení produktu: BB Glow 

B: 2 hodiny - praktická ukázka práce s produkty – pro kosmetické salony ale i domácí péči

C: 2 hodiny - Interaktivní seminář, kde jasnými příklady z praxe na základě Vašich požadavků zpracujeme plán zvednuti úrovně zákaznického servisu a prodejních dovedností.

Cíle semináře:

  • Představit Inovativní produkt – bezkonkurenční na trhu od výhradního dovozce, který nabídne Vám výhodu oproti Vaší konkurenci. Jedinečný především ověřenými výsledkami v transformaci pleti daleko za hranicí běžného kosmetického ošetření a mezoterapie. Produktová řada, která má několik možností dle intenzity – péče v salonu a 2 varianty na péči doma.
  • Zajistit práci s klientem, nejen když klient může navštívit salon, ale i v meziobdobí 
    (např. Lockdown, dovolená, hospitalizace)
  • Zajistit kontinuitu péče ale i zisku salonu po celý rok
  • Interaktivní a inovativní seminář – zaměřením se na kvalitu servisu a prodeje produktů, nabídneme praktické rady, jak zvýšit prodej, zabezpečit loajálnost klientům, a ochránit business při situacemi jako je Corona, lockdown atd…

Bude nám ctí, přivítat Vás v novém salonu a školícím centru ByFemme, Meiselova ul. v centru Prahy.


Unikátní metoda zapracování BB séra do vrchních vrstev kůže. Dlouhodobý efekt. Krásný sjednocený vzhled Vaší pokožky bez velkého malování. 

Naše školení moderní procedury BB-Glow je velmi komplexní a naučíme vás opravdu vše, takže svým zákaznicím nabídnete kůru s mezeterapií, a to s úžasnými výsledky. Jsme mezi prvními v ČR, kdo s novou metodou BB Glow & Mesoneedling začal pracovat a také ji školit. Sama mám s BB Glow přes 3 roky praxi, s kolegyní a kamarádkou Marcelou Beranovou ji neustále vylepšujeme, aby byli všichni spokojeni a měli ty nejlepší výsledky. Vyškolili jsme už přes 90 kosmetických salonů, z toho s více než 70 studii spolupracujeme dlouhodobě, k oboustranné maximální spokojenosti.

Během školení budete mít příležitost poznat a přímo si zkusit práci na modelu, abyste získali větší jistotu a nabídli svým zákazníkům lepší výsledky. Každá absolventka školení naší Academy Of FEMME obdrží certifikát, na základě kterého získá přístup do e-shopu BB-GLOW. Kontakt na trenérku Marcela Beranová 775 225 120 

  • Adresa: Praha - Maiselova 42/19 zvonek č.9 

Pokud máte ješte nějaké otázky stačí napsat zde na email :-) Academy Of Femme si vyhrazuje právo, pokud se školení nenaplní minimálním počtem 3 lidí přesune se školení na jiný termín! 

Doufáme, že budete s námi spokojeni a těšíme se na spolupráci.
Team Academy Of Femme


V případě Vašeho zájmu o rezervaci školení vyplňte následující formulář

Vaše jméno
Název kosmetického studia
Adresa
Telefon
E-mail
Počet osob