Kalendář školení

Kalendář školení

Školení tekutých nití Cellstory - Miracletox

Zpět na celý kalendář » Datum konání: 11.12.2021

Online školení salonní péče korejské kosmetiky Miracletox Profi - Cellstory a s produkty pro domácí péči Miracletox

Akademy of Femme EXKLUZIVNĚ V ČR!

Nabízíme Vám online školení přes Zoom, kde vám vše představíme a i vysvětlime. Cena za online školení 3500 Kč

Jsme dlouholeté profesionálky a majitelky kosmetických salonu v ČR a v Rakousku, které zarytě bojují za kvalitu služeb a produktů. Svým odhodláním a šarmem jsme dokázali jako první vybojovat výhradní zastoupení pro náš trh pro proceduru BB glow a v roce 2020 Miracle tox a Mimi Luzon. Věříme, že silný produkt, dokonalé zaškolení, férové a lidské jednání s klientkami a kosmetickými salony nás dělá úspěšnými a jedinečnými. Pracujeme s Vášní,  protože i po letech nám to přináší uspokojení. Jdeme pořád vpřed, učíme se od nejlepších a máme radost, že se o zkušenosti můžeme s Vámi podělit. Krása, spokojenost a zdraví našich klientů je naše nejcennější doporučení a dlouholetá úspěšná spolupráce ze salony naše nejkvalitnější vizitka.

Společnost Beauren Cosmetics vyvinula patentovanou technologii Microspear, což označuje technologii tekutých jehel, které jsou získávány rozkladem mořské houby Spongilia. Výzkum probíhal několik let, dokud technologie nebyla dostatečně efektivní. Především byly použité dva jednoduché a elegantní procesy: rozklad (hydrolýza) a očištění (purifikace). Po purifikaci rozloženého materirálu mořské houby byly získány mikroskopické jehly, které mají zcela zásadní funkci v rámci kosmetických řad Miracletox. Důvodem je především to, že díky této technologii se ostatní přítomné biologicky aktivní látky v recepturách produktů dostávají do hlubších vrstev pokožky, kde mohou ovlivňovat procesy, které řídí zevní stárnutí pleti nejen přímo, ale i nepřímo, přes aktivace buněčných receptorů, kdy tyto látky zjednodušeně "řikají" předmětným buňkám co mají produkovat, jak rychle a kdy. 

Oproti běžně dostupné kosmetice, která je už z podstaty povrchová, tedy před sebou máme inovativní a elegantní technologii, podloženou výzkumem a klinickými daty. Ovlivňuje široké spektrum procesů v kůži, kdy především koriguje a vyhlazuje vrásky, ale zároveň řeší i nesjednocený tón pleti a řadu dalších negativně vnímaných procesů. 
U každého kroku (produktu) se budu zaměřovat na podstatu jeho fungování, která je dána molekulárně, tj. přítomností konkrétních ingrediencí v receptuře produktu, která je vždy postavená na první pohled kvalitně. Nejen, že logicky respektuje koncept tekutých jehel, ale myslí na na senzorické funkce, tedy pocit při aplikaci produktu a i jeho roztíratelnost, která je velice důležitá.

Prvním produktem je užití TOX ampulek s jehelním práškem. Tyto ampulky obsahují mikroskopické tekuté jehly technologie Microspear. Tyto jehlovité mikroskopické útvary (tekuté jehly) prochází k bazální vrstvě buněk, které stimulují, ale díky tomu mohou s těmito mikrojehlami a následně i prostory, které tyto jehly vytvořily, procházet k této bazální vrstvě i všechny další aktivní látky. Nelze opomenout nepochybně i rychlost, s jakou jsou aktivní látky do této hluboké vrstvy dodávány, což je přímo úměrné i rychlosti efektu, který můžeme na pleti spatřit. Korektivní procesy, rozjasnění, zjemnění textury pleti a mnoho dalších, jsou tedy díky této technologii vidět velmi rychle. Máme před sebou tedy mechanickou funkci, kdy jsou v kůži pomocí tekutých mikrojehel vytvářeny mikroskopické prostory a potom i funkci biochemickou, kdy na základě funkce jednotlivých aktivních látek jsou přímo ovlivněny zásadní buňky, které jsou zodpovědné za anti-aging funkce v kůži. Tyto aktivní látky jsou především peptidy a aminokyseliny, kdy je nutné vyzvdvihnout především Hexapeptid 8 a Pentapeptid 4, které díky rychlé cirkulaci začínají fungovat velice rychle. Peptidy se účastní buněčné signalizace, jak byla již výše definována jejich základní funkce a v buňkách stimulují produkci kolagenu a elastinu. Velmi bohaté spektrum aminokyselin (Alanin, Lysin, Tyrosin, Fenylalanin, Threonin, Prolin, Valin, Serin, Glycin a další) se chová velmi podobně, ale kromě toho i pleť zklidňují, odstraňuji začervenání a formy zánětlivé reakce v kůži. Regenerace kůže začíná již v tomto kroku, poněvadž TOX ampulky obsahují kromě jiného i epidermální růstový faktor, který podporuje množení buněk epidermální vrstvy a kůže je regenerována. Pokožka je hydratovaná díky přítomnosti kyseliny hyaluronové již v TOX ampulkách, efekt je zejména ve zvyšování pružnosti, rozjasnění, korekce pigmentových skvrn a celkového sjednocení tónu pleti.

Miracletox Time Rewind Perfection Mask: obsahuje především ceramidy a peptidy a obě skupiny látek jsou zcela zásadní pro kožní bariéru a tvorbu kolagenu. Účinné a širší spektrum peptidů poskytuje základ pro stimulaci buněk k tvorbě kolagenových fibril, v ingrediencích jsou důležité zejména následující peptidy: Palmitoyl Oligopeptid a měďnatý tripeptid (Copper Tripeptide-1), kdy konkrétně tento měďnatý tripeptid kromě podpory novotvorby kolagenu podporuje i produkci elastinu, což je zcela ideální pro napnutou síť kolagenních a elastických vláken, prostřednictvím níž je efekt masek této řady význačný. Přítomné peptidy ve forrmulaci také chrání pleť před škodlivým UV zářením, zejména Palmitoyl Peptid. Dále zmíněné ceramidy v masce, např. Ceramide NS a Ceramide AS, jsou důležité pro hydrolipidový kožní film v lidské kožní bariéře. Chrání a posiluje buněčné membrány kožních buněk a efekt ve zlepšení kožní bariéry je v případě těchto masek vidět velice rychle. V receptuře těchto masek je dále přítomný důležitý lecitin (Hydrogenated Lecithin), který zlepšuje a podporuje vstřebatelnost aktivních látek na správná místa v kůži. Další věc, která pomáhá produkci kolagenu a regeneraci kůže velikým způsobem a vidíme ji ve složení této masky, je sojový hydrolyzát fermentovaný bakteriemi rodu Lactobacillus: Lactobacillus/Soybean Ferment Extract. V neposlední řadě Betain zjemňuje texturu produktu a zajišťuje tak ideální senzorický požitek z aplikace masky. 

Miracletox Time Rewind Perfection Lifting - Fluid: jde o velice zklidňující produkt, který obsahuje mnoho látek, které na molekulární úrovni právě toto zklidnění zajišťují, ať již jde o pantenol, nebo o sortiment extraktů, které tento účinek prokazatelně mají. Ve složení je myšleno i na kožní mikrobiom, což je nepochybně jednou z nejdůležitějších částí kůže, kterou je třeba respektovat a být s ní v souladu. Další devizou tohoto produktu je tzv. žlutý zklidňující komplex (yellow calming complex), který především díky několika extraktům a v nich obsažených aktivních látkách (katechin, a jiné), působí proti patogenním bakteriím (nikoliv proti prospěšných bakteriím v kožních mikrobiomu), zmírňuje a reguluje zánětlivé reakce, pleť zklidňuje, zbavuje i začervenání. Fluid obsahuje i celou řadu peptidů (Acetyl Hexapeptide-8,Palmitoyl Pentapeptide-4, sh-Oligopeptide-1) a především aminokyseliny (Fenylalanin, Threonin, Prolin, Valin, Isoleucin), o nichž byla řeč v předchozích odstavcích a mají zde tedy i stejnou funkci. 
Miracletox Time Rewind Perfection Feel Cream: tento krém je postavený na vynikající receptuře a je složen z vysoce účinných ingrediencí. Je už na první pohled dle složení hydratační, výživný a respektuje základy zdravé pleti, které spočívají ve zdravé kožní bariéře a pH pleti. Obsahuje totiž opět látky, které přesně tyto funkce zajišťují a tyto funkce u daných látek jsou doložitelné vědeckými daty. Především můžeme vidět již několikrát zmíněnné peptidové látky, především peptid acetylovaný (Acetyl Hexapeptid 8), které se učástní buněčné signalizace a stimulují buňky v kůži k produkci kolagenu a elastinu. Tím pádem zlepšují i pružnost pleti, vyplňují svým působením vrásky a díky tomu, že stimulují i buněčné dělení, tak je pleť regenerována. Kromě peptidů vidíme bohaté zastoupení ceramidů, které jsme si již v rámci jejich ůlohy v kůži definovali, krém obsahuje rovněž kyselinu hyaluronovou a z toho lze dedukovat, že krém je prokazatelně hydratační. Zmíněné ceramidy ještě navíc hydrataci v pleti udržují a zabraňují tím vysychání pokožky. Je tedy velmi důležité, pokud je v receptuře kyselina hyaluronová, myslet i na ceramidy. 

Závěrem je dobré zmínit, že základ této řady spočívá v tom, že obsahuje technologii, která dostává aktivní látky hlouběji do pleti a tím pádem je efektivně zajištěno omezení zevního stárnutí pleti. Omezení zevního stárnutí pleti je však široký pojem, který se skládá z produkce kolagenu a elastinu, následně z udržování hydratace. Do těchto procesů ovšem vstupuje řada dalších mechanismů, ovšem nejvíce důležitá i akcentovaná vždycky zůstane produkce kolagenu a zajištění hydratace, což má v redukci vrásek největší a nejvýznamnější postavení. Přepokládá se, že pleť je zdravá a její kožní bariéra fungující. Tento program je ale unikátní ještě navíc v tom, že sám ve svých produktech obsahuje látky, které reparují a obnovují funkci kožní bariéry a rovněž myslí na kožní mikrobiom a pH pleti. Tekuté mikrojehly získané promyšlenou metodou násobně zvýší biologickou dostupnost a tím pádem i účinnost všech aktivních ingrediencí a nutno podotknout, že sortiment obsažených ingrediencí v těchto produktech je nesmírně bohatý a jednotlivé látky samy o sobě vysoce účinné. Užitná hodnota produktu tím pádem vzroste o několik příček výše a spotřebitel má v ruce koncové produkty naprosto přelomové korejské kosmetické kvality. 


V případě Vašeho zájmu o rezervaci školení vyplňte následující formulář

Vaše jméno
Název kosmetického studia
Adresa
Telefon
E-mail
Počet osob