Cellstory & Miracletox

Cellstory & Miracletox

 Cellstory Miracletox

Školení salonní péče korejské kosmetiky Miracletox Profi - Cellstory a s produkty pro domácí péči Miracletox

Akademy of Femme EXKLUZIVNĚ V ČR!

Jsme dlouholeté profesionálky a majitelky kosmetických salonu v ČR a v Rakousku, které zarytě bojují za kvalitu služeb a produktů. Svým odhodláním a šarmem jsme dokázaly jako první vybojovat výhradní zastoupení pro náš trh pro proceduru BB glow. V roce 2020 také pro Miracletox a Mimi Luzon. Věříme, že silný produkt, dokonalé zaškolení, férové a lidské jednání s klientkami a kosmetickými salony nás dělá úspěšnýmy a jedinečnýmy. Pracujeme s Vášní, protože i po letech nám to přináší uspokojení. Jdeme pořád vpřed, učíme se od nejlepších a máme radost, že se o zkušenosti můžeme s Vámi podělit. Krása, spokojenost a zdraví našich klientů je naše nejcennější doporučení a dlouholetá úspěšná spolupráce ze salony naše nejkvalitnější vizitka.

Proto, kdo hledá pro svůj salon něco jedinečného nabízíme vám ve spolupráci s Miracle Tox a Customer Service Excelance Academy 1 denní seminář.

Vzhledem k tomu, že situace se u nás ale i ve světě změnila, vytvořili jsme jedinečný koncept prezentace a školení, který Vám pomůže zajistit lepší budoucnost Vašeho podnikání.

Program semináře:

A: 1 hodina – představení unikátního produktu: Tekuté jehly / Miracle Tox

B: 1 hodina praktická ukázka práce s produkty – pro kosmetické salony ale i domácí péči

C: 2 hodiny - Interaktivní seminář, kde jasnými příklady z praxe na základě Vašich požadavků zpracujeme plán zvednuti úrovně zákaznického servisu a prodejních dovedností.

Cíle semináře:

 • Představit Inovativní produkt – bezkonkurenční na trhu od výhradního dovozce, který nabídne Vám výhodu oproti Vaší konkurenci. Jedinečný především ověřenými výsledkami v transformaci pleti daleko za hranicí běžného kosmetického ošetření a mezoterapie. Produktová řada, která má několik možností dle intenzity – péče v salonu a 2 varianty na péči doma.
 • Zajistit práci s klientem, nejen když klient může navštívit salon, ale i v meziobdobí
  (např. Lockdown, dovolená, hospitalizace)
 • Zajistit kontinuitu péče ale i zisku salonu po celý rok
 • Interaktivní a inovativní seminář – zaměřením se na kvalitu servisu a prodeje produktů, nabídneme praktické rady, jak zvýšit prodej, zabezpečit loajálnost klientům, a ochránit business při situacemi jako je Corona, lockdown atd…

Bude nám ctí přivítat Vás v novém salonu a školícím centru ByFemme, Meiselova ul. v centru Prahy.


BEAUREN COSMETICS

Objevte inteligentní multitasking v oblasti kosmetiky, který vám umožní užívat si peeling, hydrataci i výživu pokožky zároveň.

Zasvěcenci do kosmetického průmyslu, stejně jako spotřebitelé, jsou naprosto posedlí korejskou krásou. Není divu, že Marie Claire označila Koreji novou kosmetickou supervelmocí, která je více než jedno desetiletí napřed globálním inovacím v péči o pleť. Proč taková posedlost?

Stručně řečeno, Korejci jsou jedni z nejnáročnějších kosmetických spotřebitelů na světě. Jeden z předních korejských dermatologů vyprávěl příběh o klientce s bezchybnou, zářivou pletí, která si stěžovala, že i když má dokonalou pleť, chtěla by dosáhnout ještě průhlednějšího porcelánového vzhledu. Na to dermatolog mávl rukou a prohlásil: „Vzdávám se! Korejské ženy mají standardy, které není v lidských silách splnit.“ A právě tyto nebetyčné požadavky jsou tím, co pohání korejský kosmetický průmysl vpřed. Korejští spotřebitelé mají neukojitelnou touhu pečovat o svou pleť, což zároveň napomáhá financovat další rozsáhlý výzkum a vývoj jako je firma Beauren Cosmetik s kterou spolupracujeme. S tisíci kosmetických značek, které vzájemně soupeří o podíl na trhu, je výsledkem hyperkonkurenční, neuvěřitelně inovativní průmysl, který je v čele světové krásy.

Síla orientální medicíny

Využíváme Yellow calming komplex, který obsahuje výtažek z pěti zázračných rostlin - šišáku bajkalského, orchideje vzpřímené nebo kůry korkovníku amurského a rebarbory.

Ty minimalizují podráždění pokožky po mikrojehličkování (Microspear) a zabraňují zčervenání pleti. Ve východní Asii se využívají pro jejich antioxidační, protizánětlivé a antimikrobiální účinky.

Z bible korejské krásy

Korejská kniha sepsaná královským lékařem Heo Junem (1539-1615) byla poprvé vydána v roce 1613 během vládnutí dynastie Joseon. Její název můžeme přeložit jako „neocenitelnou knihu o lécích z východních zemích.“ Z jejích poznatků a mouder proto čerpáme dodnes.

Spojení vědy s přírodou

Inovativní složka microneedle (která způsobuje mikrojehličkování) je vyrobena z přírodní mořské houby. Aby se zabránilo nechtěným nečistotám, je speciálně čištěna procesem, který se provádí 13x po sobě.

Klíčové složky:

 • Microspear - pocit mikrojehličkování, nejen že dokonale napíná pokožku, ale také ji regeneruje - patentovaná složka a 3letý vývoj
 • EGF – tato složka dává buňkám pokyn k vyšší produkci kolagenu a elastinu, čímž pleť udržuje déle zdravou, vyživenou a mladistvou
 • Acetylhexapeptid 8 - přírodní látka, která má v pokožce schopnost přitahovat a zadržovat obrovské množství vody, čímž ji dělá každý den nadýchanější a hydratovanější

Velice nás těší Váš zájem pracovat se salonní značkou Cellstory a proto je nutné profesionální školení pro kosmetičky pracující v oboru, na které jste si rezervovala své místo. Seznámení s produkty probíhá v Praze v prostorách naší akademie. Součástí je ukázka ošetření Cellstory na modelce, seznámení s produkty Cellstory a Miracletox, jejich složení, účinky a kontraindikace. V ceně je sada Cellstory a malá domácí péče Miracletox.

 • Začátek v 10 hod. Model máme domluvený. Nemusíte se o nic starat :-)
 • Adresa: Maiselova 19 zvonek 11 - Praha
 • Kontakt na trenérku: Marcela Beranová - 775 225 120
 • Cena školení: 20 000KČ

KALENDÁŘ ŠKOLENÍ / REZERVACE