Ultrazvuková špachtle - Derma

Ultrazvuková špachtle - Derma

Ultrazvuková špachtle a Derma manager

Ultrazvuková špachtle a Derma manager

Nová ultrazvuková špachtle s galvanickou funkci spojuje dvě profesionální ošetření. Na jedné straně hloubkově čistí pokožku a odstraňuje odumřelé buňky a na druhé straně vyhlazuje vrásky, zmenšuje póry a léčí pigmentové skvrny.

10 důvodů proč si vybrat ultrazvukovou špachtli s galvanickou funkcí

 1. odstraňuje odumřelou a zrohovatělou pokožku,
 2. hloubkově čistí pokožku,
 3. působí jako peeling,
 4. reguluje činnost mazových žláz,
 5. vyhlazuje vrásky,
 6. pokožku ozdravuje a rozjasňuje,
 7. reguluje tvorbu melaninu, čímž vyběluje pokožku,
 8. podporuje krevní oběh a lymfatický systém,
 9. působí i proti akné,
 10. urychluje vstřebávání výživných látek a zvyšuje jejich účinek.

2 v 1 - Peeling a Lifting

Peelingové ošetření s ultrazvukovými vlnami má lehký exfoliační účinek, odstraňuje odumřelé kožní buňky a nečistoty zevnitř kůže. Pokožka je okamžitě hladší a jemnější.

Liftingové ošetření využívá vysokofrekvenční ultrazvuk a galvanickou funkci na vtlačování výživných látek do kůže s cílem zlepšit jejich účinek, vyhladí jemné linky i hlubší vrásky.

Co je ultrazvuková špachtle?

 • Ultrazvukové špachtle jsou v některých státech tak běžné, jako u nás odličovací tampóny. Čepelí je nerezový nůž, který osciluje a jemně klouže po povrchu pokožky, čímž bezbolestně odstraňuje odumřelé kožní buňky.
 • Jemné vibrace uvolňují přebytečný maz, špínu a buněčný odpad hluboko uložený v pokožce. Pleť bude nejen jemnější, ale především zdravější.
 • Ultrazvuková špachtle s galvanickou funkcí nejenže hloubkově čistí pleť, ale i vtlačuje výživné látky do hlubších vrstev pokožky, čímž se několikanásobně zvyšuje jejich účinek.

Ultrazvuk nejen na čištění pokožky

Ultrazvukové čištění pleti je nejzákladnějším a nejběžnějším ošetřením v rámci hloubkového pročištění pokožky v kosmetických salónech. Ultrazvukové vlny pronikají do hlubších vrstev pokožky, kde uvolňují maz, černé tečky a nahromaděnou špínu. Po proniknutí do pokožky zvyšují ultrazvukové vlny teplotu okolní tkáně, čímž se zlepšuje okysličování buněk a stimuluje tvorba kolagenu. Ošetření ultrazvukem působí i proti akné, protože má antibakteriální účinky.

Galvanická funkce

Ionty galvanické funkce čistí pokožku od nečistot, které způsobují matný a mdlý vzhled. Ionty přitahují usazené toxiny v hlubších vrstvách a připravují je na odstranění. Kromě důkladného čištění pokožky, kladné a záporné ionty zlepšují okysličování a cirkulaci, které podporují zdraví buněk, pomáhají odvrátit poškození volnými radikály a bojují proti předčasnému stárnutí.

Derma Manager

K pohodlnému nastavení a využití veškerých dostupných funkcí je k dispozici mobilní aplikace Derma Manager. Dostupná pro telefony s operačním systémem Android i iOS.

Objednat ultrazvukovou špatchtli

Informace ke stažení [ 5.58 MB, PDF ]