Ošetření GOLD/SILVER Treatment

BB Glow - novinky

Ošetření GOLD/SILVER Treatment

Ošetření GOLD/SILVER Treatment

Už žádné mystifikace ohledně péče o pleť!

Mimi Luzon je světová odbornice na péči o pleť a jejími klienty jsou ty nejznámější celebrity i modelky napříč kontinenty.

Nejen jim předává to nejlepší ze své 30leté praxe.

Vyvinula vlastní řadu kosmetických produktů, ve kterých využila jedinečných receptur tak, aby vyhovovaly různým potřebám pleti. Její vysoce účinné ošetření kombinuje produkty bohaté na aktivní složky společně s nejmodernějšími technologiemi. Klienti tak dosahují úžasných výsledků, a to bez ohledu na to, jak unikátní typ pleti mají. Pokrokové ošetření pleti Mimi věří, že ošetření obličeje by mělo být součástí každodenních rutin jejích klientů.

Podle ní je preventivní péče účinnější než jednorázová léčba. Mimi šíří své znalosti v péči o pleť po celém světě a pečuje o pleť mnoha celebritám, které chystá i na mezinárodní společenské akce a ty největší kampaně. Její vizí je vytvořit to nejpokročilejší ošetření pleti a dopřát klientům zářivou a zdravou krásnou pleť v jakémkoliv věku.

Minulý rok vytvořila Glow Collection, která nabízí okamžité výsledky připravené na červené koberce a má čistou zlatou masku 24 K. Mimiho produkty nyní přísahají celebrity. A od svého debutu na Victoria Fashion Secret Show 2016 v Glow Collection vzala bouře sociální média a módní svět.

Kompletní řada produktů Mimi Luzon zde Mimi Luzon | byFemme.cz

 

4.8.2019 • Blog »