Gold Energy & Snail Energy

BB Glow - novinky

Gold Energy & Snail Energy

Gold Energy & Snail Energy

Gold Energy & Snail Synergy

Luxusní korejská kosmetika v mimořádně elegantním balení se speciálními aktivními složkami. Komplex zlata, který se přenáší jako královské tajemství krásy od dávných dob, a pečlivě vybraná sekrece hlemýžďů Korejské republiky se vyrábí pomocí technologie, která maximalizuje účinky na pokožku.

Hlavní ingredience:

Extrakt z filtrátu šneku - obsahuje látky, které regenerují, zvláčňují a vyhlazují pokožku. Napomáhá obnově buněk, hydratuje pokožku a celkově zlepšuje její strukturu. Výborně působí proti akné a urychluje hojení jizev. Stimuluje tvorbu elastinu, čímž navrací pokožce přirozenou pružnost.

Koloidní zlato – má pozitivní vliv na regeneraci pokožky a zlepšuje mikrocirkulaci. Díky němu se buňky v epidermu distribuují rychleji, což vede k obnově pokožky. Kromě toho bylo zjištěno, že koloidní zlato inhibuje zánětlivé procesy v kožních tkáních a zlepšuje absorpci vlhkosti kůže.

Další složky v jednotlivých produktech:

Hyaluronát sodný - Poskytuje dlouhotrvající vlhkost, obnovuje tonus a pružnost pokožky. Chrání pokožku před vnějšími vlivy a účinně blokuje volné radikály. Regeneruje, udržuje pokožku pevnou a pružnou. Vyhlazuje starší vrásky. Výrazně koriguje problémové projevy pleti a urychluje hojení ran.

Glycerin - je látka tělu vlastní, která má obnovující funkce a vytváří ochrannou bariéru před vysušením. Zlepšuje vzhled pokožky a obnovuje normální funkci ochranné bariéry pokožky. Je hypoalergenní a neucpává póry, čímž pomáhá při problematické pleti s akné. Má antibakteriální vlastnosti a není dráždivý.1. Umyjte a vyčistěte si tvář tonerem.

Hydrolyzovaný kolagen – má výživný a hojivý účinek. Kolagen podporuje obnovu a zabraňuje ztrátě aminokyselin v pokožce. Zlepšuje stav pleti a hlavně pomáhá redukovat vrásky, zlepšuje elasticitu, vlhkost a jemnost pokožky.

 

22.1.2022 • Blog »