Akademie FEMME - Česká Republika

+420 775 225 120

BB-GLOW

Revoluční kosmetický postup - ošetření pokožky speciálním sérem Meso Foundation.

BB-Glow

BB-Glow procedura

Co je BB-Glow?

Jedna z nejnovějších kosmetických procedur v Evropě. Léčba kožní záře je nejnovější trend v technologii péče o pokožku. Tento způsob péče o pleť je populární v Singapuru a Korei, má úžasné výsledky a nyní se dostává přes oceán do Evropy i mimo ni.

Vizuální účinky BB-Glow

 • Redukuje pihy a pigmentové skvrny
 • Zmírňuje akné a zatahuje póry
 • Má zářivý účinek na pokožku a snižuje jemné vrásky
 • Omlazuje

Blahorádné působení BB-GLOW

 • Snižuje hladinu melaninu v kůži před a po UV záření
 • Okamžitě zvlhčuje pokožku a zanechává ji jemnou a pružnou
 • Neutralizuje volné radikály
 • Zesvětluje pigmentaci, snižuje jemné vrásky a vyrovnává tón pleti

BB sérum

Ošetření se provádí Derma perem a speciálníma BB sérama Physiolab - tato séra mají 100% bezpečné a přírodní ingredience! Mají kosmetický certifikát KFDA a evropský standard EU.

Physiolab

Školení

 
 

Školení

 • Unikátní metoda zapracování BB séra do vrchních vrstev kůže
 • Dlouhodobý efekt
 • Krásný sjednocený vzhled Vaší pokožky bez velkého malování

Naše školení moderní procedury BB-Glow je velmi komplexní a naučíme vás opravdu vše, takže svým zákaznicím nabídnete kůru s mezeterapií, a to s úžasnými výsledky. Byli jsme mezi prvními v ČR, kdo s novou metodou BB Glow & Mesoneedling začal pracovat a také ji školit. Sama mám s BB Glow přes 3 roky praxi, s kolegyní a kamarádkou Marcelou Beranovou ji neustále vylepšujeme, aby byli všichni spokojeni a měli ty nejlepší výsledky. Vyškolili jsme už přes 90 kosmetických salonů, z toho s více než se 70 studii spolupracujeme dlouhodobě, k oboustranné maximální spokojenosti.

Během školení budete mít příležitost poznat a přímo si zkusit práci na modelu, abyste získali větší jistotu a nabídli svým zákazníkům lepší výsledky. Každá absolventka školení naší Academy Of FEMME obdrží certifikát, na základě kterého získá přístup do e-shopu BB-GLOW. Cena je 7500,- Kč.

Startovací sadu je možné upravit po školení, dle vlastní potřeby. Předem se platí záloha 2000 Kč. Uhrazením vaší zálohy se stává přihlášení závazné. Záloha je nevratná. Na školení vám bude vystaven doklad o zaplacení. Zálohu vám potvrdíme emailem. Pokud nebude záloha zaplacena 5 dnů před konání školení, bude vaše rezervace zrušena. Při platbě zálohy napište do zprávy vaše jméno, datum a místo konání školení.

Bankovní spojení: 196295225/0300 - Marcela Beranová
Bankovní spojení pro Slovensko: CZ42 0300 0000 0001 9629 5225

V ceně kurzu je spotřebný materiál, manuál, certifikát, dárek a občerstvení. Studia, která pracují pouze s našimi produkty a mají pravidelný odběr budou uvedena v časopisech s nimiž jsme navázali spolupráci. Budeme Vás propojovat na sociálních sítích. Sledujte nás na Instagramu a Facebooku

Osvědčení

Každá absolventka školení naší Academy Of FEMME obdrží certifikát na základě kterého získá přístup do e-shopu Academy Of FEMME.

Nejbližší termíny školení

11. 12. 2021 Školení tekutých nití Thesera
11. 12. 2021 Školení tekutých nití Cellstory - Miracletox
11. 12. 2021 Online školení BB Glow
 

Produkty

 
 

BB-Glow ve světě

Odkazy na stránky o BB-Glow